fff

JetBlue Kimya,2009 yılında Kocaeli’nde kurulmuş ilk VDA lisanslı AdBlue üreticisidir.

 Firmamız;  AYTEMİZ, POAŞ, KADOİL,ALPET şirketlerinin Türkiye Geneli AdBlue partneridir.

 Türkiye’nin en büyük AdBlue üreticisi ve Pazar lideri haline gelen Jetblue Kimya, Ülkemizin 7 farklı bölgesindeki üretim tesisleri ve 2 adet lojistik deposu ile üretimlerine devam etmektedir.

AdBlue Sektörünün teknolojiyi en iyi kullanan, en yenilikçi şirketi Jetblue olarak, siz kurumsal şirketlerin araçlarına TEMASSIZ AdBlue temin edip, 24 saat kontrol altında tutacakları bir Taşıt Tanıma Sistemi’ni (Bluematik) sunmaktan gurur duyarız.  

ddddssss

Temassız ödeme kolaylığı sayesinde hijyen ve mesafe kurallarına uyarak Adblue’nuzu alabilirsiniz.

 Jetblue AdBlue Bluematik Taşıt Tanıma Sistemi, taşıtların tüm Türkiye’deki anlaşmalı istasyonlarda otomatik olarak, nakit ödeme yapmadan ve ayrı ayrı fatura almadan, AdBlue almalarını sağlayan ve dolum bilgilerini el değmeden elektronik ortamda (Internet) son kullanıcıya günlük güncel bilgiler halinde ulaştıran bir sistemdir.

Bluematik sistemi ile filodaki araçlarınızın hangi istasyonlardan ne zaman ve ne kadar AdBlue aldığını online görebilirsiniz. Ayrıca araçlarınıza tahsis ettiğiniz limiti, toplam limit olarak göz önüne alan sistem limit aşımında sizi haberdar eder. Bu sistem sayesinde araçların hepsini takip etmezsiniz. Aylık limite ulaşan veya dolduran araçların bilgileri online olarak  sistem tarafından mail yoluyla geleceği için nokta atışlı şoför sorgulaması ve incelemesi yapabilirsiniz.  (Tırlar için aylık max. 200 veya 250 litre AdBlue tahsis edilmesini öneriyoruz. )

AdBlue kullanıcılarının yaşadığı en büyük sorun kalitesiz ürünler yüzünden katlanılan iş gücü ve para kayıplarıdır. Bluematik sayesinde Türkiye’nin her yerinden aynı kalitede ürünü kullanabilirsiniz. Araç arızaları gibi durumlarda Jetblue kalite kontrol bölümü bilgisi dahilinde yürütülecek işlemler neticesinde arıza ürün kalitesinden kaynaklı ise ANADOLU SİGORTA tarafından karşılanmaktadır.

 Ayrıca kendi garajınızdaki depo tankınıza yaptığınız alımlardaki dökme ürün sevkiyatı ile bluematik sisteminden araçlarınızın yollardaki anlaşmalı istasyonlarımızdan yapacağı kartlı alımları iki farklı fiyatlandırmadan tek muhasebesel işlem ile birleştirebiliriz. Bu sayede Türkiye’nin her yerinde aynı ürünü kullanmış olursunuz.

hhhh
ssss
lllll

Bluematik teknolojisi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz Filolar İçin Bluematik videomuzu izleyebilir ve bluematik.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Biz Jetblue olarak Bluematik üzerinden AdBlue sistemlerinde cazip ticari koşullarla sizlere hizmet vermek isteriz.Sizleri de Jetblue ailesinin parçası olarak görmekten mutluluk duyacağız.

BlueMatik Logo

Adres
İstasyon Mah. No:10 Kartepe/Kocaeli

Telefon
+90 262 373 68 28 

Müşteri Hizmetleri
+90 535 201 27 43

E-Mail
info@bluematik.com

BlueMatik Logo

Adres
İstasyon Mah. No:10 Kartepe/Kocaeli

Telefon
+90 262 373 68 28

E-Mail
info@bluematik.com